ÜRÜNLER

TEKERLEKLİ FUAR KUTUSU

TEKERLEKLİ FUAR KUTUSU

TEKERLEKLİ FUAR KUTUSU

 Kroma karton üzerine ofset baskı yapılarak oluklu mukavvaya lamine ya da sıvama uygulandıktan sonra özel kesim kalıplarında kesilen çok kolay bir şekilde hazırlanan iki küçük tekerlek ile desteklenen tekerlekli fuar kutusu firmanızın fuar alanlarında sergi salonlarında vb. yerlerde tanıtımınızı yapmaya yardımcı olur.

 

 Genelde fuara katılan firmaların tercih ettiği bir ürün olan tekerlekli fuar kutusu gelen misafirlerine verdiği çok işlevsel bir promosyon ürünüdür.

 

 Standınızı ziyaret eden müşterilerinizin veya misafirlerinizin bütün fuar alanında topladıkları katalog, broşürleri zahmetsizce taşıtabileceği bunu yaparken de bütün fuar alanında üzerinde sizin reklamınız olan fuar kutularını dolaştırarak gönüllü reklamını yapmayı sağlar.

 

 Fuara katılan firmaların fuar alanında katalog, insört dağıtması bir personel tutarak fuar alanında dolaştırıp dağıtması için fuar düzenleyen firmaya ve broşürleri dağıtan kişiye bir ücret ödemesi gerekir ama bu tekerlekli fuar kutusuyla misafirleriniz sizi bu masraftan kurtararak gönüllü şekilde reklamını yapmaya yardımcı olur.


TOP