ÜRÜNLER

STANDART A BOX KOLİLER

TRIPLEX KOLİ

TRIPLEX KOLİ

 Triplex koli, kalın koli, gramajlı koli, palet kolisi gibi isimlendirilse de gerçek adı 3 kat olukludan meydana geldiği için triplex adını alır.

 

 Triplex koliler A dalga, B dalga,  C dalganın birleşmesinden meydana gelmektedir.

 

 Triplex koliyi üreten Monart Ambalaj bu ürünü daha çok otomotiv sektörü, ağır makine sektörü, yedek parça sektörü gibi sektörler için üretip satmaktadır.

 

 200 kg’dan 800 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen triplex koliler ihtiyaçlarınıza göre cevap verebilmektedir.

 

 Yurtdışına ahşap sandık ile ürün sevk eden firmalar fırınlama, İlaçlama gibi Avrupa ülkeleri tarafından ahşap kasa ambalajı için bir yaptırımla karşılaşmaktadırlar.

 

 Bu süreçler ciddi zaman kaybı  ve maliyet getirmektedir.

 

 Ahşap kasa, ahşap sandık ambalajlarına alternatif olarak Monart Ambalaj’ın üretmiş olduğu triplex kolilerde böyle bir yaptırım söz konusu değildir.

 

 Triplex kolilerin üretiminde kullanılan yüksek gramaj sayesinde ağır yüklerin taşınması da triplex koli ile kolaylaşmaktadır.

 

 Monart Ambalaj olarak triplex kolilerin üzerine baskı makinelerimizle firmalarınızın logolarını İletişim bilgilerini de basarak aynı zamanda triplex kolilerinizi bir reklam aracına dönüşmesini sağlamaktayız.

 

 Triplex koliler maliyet olarak ahşap sandık, ahşap kasadan daha ucuz ve aynı zamanda daha az alanda saklanabilmekte ve stoklanabilmektedir.

 

 Ahşap sandık ve kasalar ciddi bir işçi maliyeti getirdiği gibi aynı zamanda ahşap tozları yüzünden kirliliğe sebep olmaktadır. Monart Ambalaj olarak ürettiğimiz koliler çevreci, ekonomik ve görsel etkisi yüksek ürünlerdir.

Triplex Koli Detay

Üç kat oluklu mukavvanın bir arada kullanılarak meydana getirilen kolilere verilen genel bir isim olan, dört adet düz kartonun içerisine üç levha oluğun yerleştirilmesi sureti ile imal edilen Triplex Koli Çeşitleri, sağlam yapısı ve yüksek mukavemet gücü ile genellikle sanayi sektöründe kullanılan bir ambalaj çeşididir. Triplex Oluklu Mukavva Koli olarak da adlandırılan, özellikle ürünleri ihraç edecek firmalar tarafından tercih edilen bu ambalaj seçeneği, bilinen kolilere oranla daha ağır yüklerin indirilip kaldırılmasına ve güvenli bir şekilde nakledilmesine ortam sağlayan, yarım tona kadar olan ağırlıktaki ürünlere transfer yeteneği kazandıran İhracat Kolileri, modern teknolojilerle donatılmış imalthanelerimizde monart ambalaj garantisi ile emrinize sunulmaktadır.

Arzu edilmesi durumunda üzerine isim yada logo baskı yeteneği de bulunan, ekonomiye geri kazandırılabilir özelliği ve çevre dostu yapısı ile çoklu avantaj sağlayan Tripleks Koli çeşitleri, ürünlerin çevresel faktörlerden etkilenmeden pratik bir şekilde taşınmasının, muntazam bir şekilde depolanmasının kapılarını ardına kadar açar. Triplex Koli İmalatçısı kimliği ile her türlü sektörün değişik ebat ve boyuttaki ambalaj gereksinimini karşılayacak alt yapı ve potansiyele sahip olan firmamız, Tripex Koli Fiyatları ile de büyük ekonomik ve kolaylık sağlar.

YARDIM KOLİSİ
HAM MADDE KOLİSİ
TOP