ÜRÜNLER

ÖZEL ÜRÜNLER

ÇOCUK BOYAMA EVİ

ÇOCUK BOYAMA EVİ

 Çevreci bir ürün olan oluklu mukavva kartondan üretilen karton boyama evi diye de isimlendirilen bu ürün çocuklarımızın sosyalleşmesine, el becerisinin gelişmesine, sanat yönünün ilerlemesine kattı sağlamaktadır.

 

 Günümüz çocuklarını teknoloji bağımlılığından kurtarmak , arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirmesini sağlamak, çocuklarımızın renklerin uyumunu öğrenmesini ve hayal gücünün arttırmasını destekleyen karton boyama evleri siz ve çocuklarınızın ortak bir alanda buluşmasını sağlar.

 

 Karton boyama evinin üzerindeki şekil ve görsellerini çocuklarınız boyarken hem kendi el becerilerini ve hayal dünyalarını geliştirecek aynı zamanda karton boyama evi içerisine girerek kendilerine özel bir alan oluşturacaklardır

 

 Kullanılan materyaller ve baskı boyaları çocuk sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanılarak çocuğunuza güvenli bir oyun ortamı hazırlar.

 Çocuğunuz kendisine özel bir yaşam alanı kurarak özgüveninin artmasını destekler. Çok kolay kurulumu vardır ve uzun soluklu eğitici bir oyuncaktır.


SEPERATÖR
TOP