ÜRÜNLER

ÖZEL ÜRÜNLER

ASKILI ELBİSE KOLİSİ

ASKILI ELBİSE KOLİSİ

 Özellikle tekstil sektöründe, nakliye firmalarında kullanılan bir ürün olan askılı koli içerisinde taşınan elbise, abiye gibi ürünlerin kırışmasını, deforme olmasını önlemektedir.

 

 Askılı koli içerisine özel üretimimiz olan elli askı koyulma bölgesi olan plastik aparat koli üzerindeki kesimli özel bölgeye yerleştirilerek çok kolay bir taşıma kolisi haline gelmektedir.

 

 Perakende  olarak da alabileceğiniz bu ürün kışlık veya yazlık kıyafetlerinizi kırışmadan gelecek mevsime kadar saklamanıza yardımcı olan bir üründür.

 

 

Askılı Elbise Kolisi

Gerek evdeneve nakliyat gerekse tekstil sektörünün mağaza ve fuar taşımacılığında kullanılan özel üretimlerden bir tanesi olan, tamamen bu alanın ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarla standart üstü bir transfer ve muhafaza kabiliyeti sağlayan Askılı Koli Çeşitleri, İsminden de anlaşılacağı üzere eşyaların sevkiyat ve depolanmasında büyük pay sahibi olan kolilere askı aparatı uygulanması sureti ile imal edilen ve bu sayede kırışıp, buruşmadan taşınmasını sağlayan ambalaj seçenekleridir. Türlü ebat ve boyutlarda imal edilme yetenek ve kabiliyetine sahip olan, özellikle hazır giyim sektörlerinin ihracat ve ithalat esnasında ürünlerinin son ütüden çıkmış kalitede koruma ve görünmesini sağlayan Askılı Koli Modelleri, profesyonel nakliye şirketlerinin ev ve mağaza taşımacılığında da en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesidir.

Askılı Koli İmalatçısı kimliği ile dilediğiniz standart ve ölçülerde üretim ve tedarik sağlayan, Askılı Koli Fiyatları konusunda yürüttüğü politikalarla müşterilerine en cazip koşulları sunan firmamız, profesyonel kurumsal kimliği, zamanında ürün teslimi misyonu ile en çok tercih edilen lider isimler arasında yer alır. Ayrıca gerek ev gerekse mağazalarda sezonluk kıyafetlerin bir dahaki yeni sezona kadar aynı kalite ve koşulda saklanmasına da olanak tanıyan askılı kutular, çoklu avantaj yeteneğine sahip olan, tamamen sektörel ihtiyaçlar ve talepler üzerine imal edilen yeni nesil koli ve ambalaj çeşitlerindendir.


KAĞIT ATIK KUTUSU
DAMAT TAKIMI KOLİSİ
TOP