ÜRÜNLER

ÖZEL ÜRÜNLER

ARŞİV KOLİSİ

ARŞİV KOLİSİ

 Hızla gelişen ofis hayatında metrekareler çok önemli olmaya başlamıştır.

 

 Daha küçük mekanlarda birçok dosyasını muhafaza etmek isteyen firmaların veya kişilerin kullandığı arşiv kolisi bir oluklu mukavva ürünüdür.

 

 Halk dilinde sgk kolisi, dosya kolisi, evrak kolisi, saklama kolisi gibi isimleri olsa da gerçek ismi arşiv kolisidir.

 

 Arşiv kolisi veya arşiv kutusu kesimli özel bir kalıptan üretilip çok kolay bir şekilde katlanmakta ve içerisine evrak veya klasör dosya koyulabilecek şekle gelmektedir.

 

 Kendisinden bağımsız veya kutuya bağlı kapağı sayesinde içerisindeki dosyalar ihtiyaç duyulduğunda çok rahat çıkartılabilmekte ve sonraki süreçte yerine konulabilmektedir.

 

 Arşiv kolisinin farklı birkaç çeşidi bulunmaktadır.

 

 Katlamalı modeli, Amerikan kilit modeli, yan dikişli modeli olmak üzere arşiv kolisini ihtiyacınız olan kalite ve şekilde Monart Ambalaj’dan temin edebilirsiniz.

 

 Arşiv kolisinin oluklu mukavvadan olması sebebiyle üzerine çok rahat içerisindeki dosyaların bilgileri yazılabilmektedir.

 

 Arşiv kolisinin yanlarında bulunan el tutma yeri olduğu için kolaylıkla taşınabilmektedir ve üst üste istifi yapılabilmektedir.

 

 Ticaret odalarında hastanelerde, arşiv firmalarında, bürolarda muhasebe ofislerinde, okullarda ve üniversitelerde yaygın olarak kullanılan bir üründür.


ÇEYİZ KOLİSİ
TOP