ÜRÜNLER

ÖZEL ÜRÜNLER

ARŞİV KOLİSİ

ARŞİV KOLİSİ

 Hızla gelişen ofis hayatında metrekareler çok önemli olmaya başlamıştır.

 

 Daha küçük mekanlarda birçok dosyasını muhafaza etmek isteyen firmaların veya kişilerin kullandığı arşiv kolisi bir oluklu mukavva ürünüdür.

 

 Halk dilinde sgk kolisi, dosya kolisi, evrak kolisi, saklama kolisi gibi isimleri olsa da gerçek ismi arşiv kolisidir.

 

 Arşiv kolisi veya arşiv kutusu kesimli özel bir kalıptan üretilip çok kolay bir şekilde katlanmakta ve içerisine evrak veya klasör dosya koyulabilecek şekle gelmektedir.

 

 Kendisinden bağımsız veya kutuya bağlı kapağı sayesinde içerisindeki dosyalar ihtiyaç duyulduğunda çok rahat çıkartılabilmekte ve sonraki süreçte yerine konulabilmektedir.

 

 Arşiv kolisinin farklı birkaç çeşidi bulunmaktadır.

 

 Katlamalı modeli, Amerikan kilit modeli, yan dikişli modeli olmak üzere arşiv kolisini ihtiyacınız olan kalite ve şekilde Monart Ambalaj’dan temin edebilirsiniz.

 

 Arşiv kolisinin oluklu mukavvadan olması sebebiyle üzerine çok rahat içerisindeki dosyaların bilgileri yazılabilmektedir.

 

 Arşiv kolisinin yanlarında bulunan el tutma yeri olduğu için kolaylıkla taşınabilmektedir ve üst üste istifi yapılabilmektedir.

 

 Ticaret odalarında hastanelerde, arşiv firmalarında, bürolarda muhasebe ofislerinde, okullarda ve üniversitelerde yaygın olarak kullanılan bir üründür.

 

Arşiv Kolisi Detay

Arşiv Kutusu ve Arşiv Kolisi olmak üzere iki farklı kategoride üretilen ancak tek bir ortak amaca hizmet eden bu ambalaj seçenekleri; özel iş yerleri, kamu daireleri, hastane ve banka gibi pek çok alanda kullanılan; yazışma, evrak, belge ve dokümantasyonların düzenli ve güvenli bir şekilde muhafazasını sağlayan yeni nesil arşiv tekniklerindendir. Her gün yüzlerce belge ve kağıdın döndüğü bu tür ortamlarda hem iltizamlı ve düzenli hem de arandığı zaman kolayca bulunabilecek şekilde organize edilen arşiv bölümlerinin oluşturulmasında önemli katkılar sunan Arşiv Kolisi Çeşitleri, farklı tasarım ve konseptlerde imal edilen seçenekleri ile yazılı ve basılı evrakları tarihine yada A dan Z ye sıralamasına göre düzenleyerek hayatınızı kolaylaştırmanıza aracılık eder.

A4 kağıt boyutlarına göre standart ölçülerde ancak farklı boyut avantajları ile imal edilen, sıradan koli seçeneklerine göre hem tasarımı hem de fonksiyonel yönleri ile ayrılan Arşiv Kolisi Modelleri imalat ve satışını yapan kuruluşumuz, sizin öncelik ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirdiği üretimleri, yine sizin belirlediğiniz süre zarfında imal edilerek kusursuz ve eksiksiz bir şekilde kullanımınıza sunmaktadır. Arşiv kolisi imalatçıları içerisinde hem köklü geçmişi, hem hizmet politikaları hem de Arşiv Kolisi Fiyatları ile fark yaratan firmamız SSK Kolisi olarak da adlandırılan bu ürün seçeneklerini en iyi koşullarda emrinize sunmaktadır.


ÇEYİZ KOLİSİ
TOP