ÜRÜNLER

OFSET KOLİ VE KUTULAR

OFSET KOLİ VE KUTULAR

OFSET KOLİ VE KUTULAR

 Monart ambalaj olarak ofset baskılı ürünlerde tasarım ve grafik desteği vermekte olup ürününüzü temsil edecek en iyi kalite ve ölçü tespiti yapmaktayız.

 

 Ofset kutuyu birçok sektör kullanmaktadır. Bunların bazıları ayakkabı , gıda, medikal, tekstil, promosyon, otomotiv, elektronik, züccaciye, beyaz eşya, kırtasiye gibi sektörler ağırlıklı kullanmaktadır.

 

Ofset Kutu Detay

Baskılı koli seçeneklerinin daha gelişmiş versiyonu ve bir üst modeli olan Ofset Baskılı Kutu Çeşitleri, gıdadan elektroniğe, kişisel bakım ürünlerinden hediyelik eşya sektörüne kadar oldukça geniş bir kullanım alanına hitap eden. Geniş renk kartelası ile parlak ve mat baskı seçeneklerine sahip olan bu ambalaj kategorisi, reklam ve görselliğin daha ön planda olduğu alanlarda tercih edilerek çoklu avantaj sağlamada etkin rol üstlenmektedir. Ofset  Ambalaj olarak da adlandırılan, muhafazasını gerçekleştirdiği ürünün isim ve logosunu birebir baskı şansı tanıyan ofsetli kutu seçenekleri; ürünün korunması, sorunsuz bir şekilde taşınması, stoklanacağı alanlarda bozulup deforme olmadan saklanmasına olanak tanıdığı gibi, ekonomik reklam maliyetine karşın yarattığı albeni etkisi ile de tercih sebebi olmaktadır.

Marketler girdiğimizde en çok göze çarpan ve ambalaj tekniklerinin önceliğini oluşturan bu ambalaj tekniklerinin imalat ve tedarikini sağlayan kuruluşumuz, Ofset Kutu İmalatçıları arasında saygın kimliği ve tecrübeleri ile marka isimlerden bir tanesi olan, zamanında teslim ilkesi ile müşterilerini hiçbir zaman yarıda bırakmadan tam zamanında teslimat gerçekleştiren sorumlu bir kurumsal kimliğe sahiptir. Ofset Ambalaj Fiyatları ile de farkını tekrar tekrar ortaya koyan, sektörünün kalitesine karşın en ekonomik koşullu ambalaj tedarikini sağlayan firmamız, istenilen ebat ve adetteki kutuların imalatını gerçekleştirerek dilenen zamanda teslim etme alt yapısı ve donanımına sahiptir. Son sistem teknolojileri kullanarak özel yazılımlarla desteklenen bilgisayar ortamında istenilen resim ve yazıların birebir basımını yaparak emrinize sunuyoruz.

TOP