ÜRÜNLER

KESİMLİ KUTULAR

KARTON KÖŞE KORUYUCU

KARTON KÖŞE KORUYUCU

 Genelde mobilya, beyaz eşya  ve teknolojik vb. köşelere sahip hassas kırılabilir ürünler için oluklu mukavvadan özel kesim yapılarak üretilen karton köşe koruyucular ambalajlamada birçok sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır.

 

 Ölçü ve kalitesi müşteri ihtiyacına cevap verebilecek şekilde Monart Ambalaj tarafından üretilen oluklu mukavva karton köşe koruyucuları hem pratik, ekonomik ve çevreci bir üründür.

 

 Üzerine yapılan baskı ile firmanızın tanıtımını sağlayabilirsiniz.

 

 

Karton Köşe Koruyucu Detay

Eşya ve ürünlerin nakliyesinde, stoklanmasında, saklanmasında en modern ve yüksek standartlı çözümleri sunan karton koli seçenekleri, son derece yaygın bir kullanım alanına sahip olan, sunduğu ekonomik seçenekleri ile herkesçe önemi kavranan yeni nesil ambalaj tekniklerinin başında gelmektedir. Çevreci yapısı ile insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen, geri dönüşüm özelliği ile ekonomiye tekrar tekrar kazandırılan bu ürünler, aynı zamanda içerisinde barındırdığı şeylerin bir nevi reklam yüzü olan ve hem tanıtımında hem de akılda kalıcı olmasında büyük destek sağlayan mütevazi aracı unsurlardır.

İşte bu unsurların içerisine koyulan malzemenin yapısı ve ağırlığına göre daha dayanıklı ve yüksek mukavemet gücüne sahip olabilmeleri için özellikle ağır tonajlı yüklerin taşınması esnasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı eklenen Karton köşebent çeşitleri,  hem nakliye esnasında sorun yaratarak zaman kaybına neden olacak olumsuzlukların önüne geçmekte, hem de içerisinde sakladığı ürünlerin zarar görmeden transferini ve depolanmasını sağlamaktadır. Eşyaların köşelerine uygulanarak, ürünün tamamen kapanmadan sağlıklı bir şekilde transferini sağlamaktadır.

TARIM VE ÇİÇEK KUTUSU
TOP