KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2002 yılında Ambalaj sektörüne giriş yapan Monart Ambalaj San. Tic. Ltd. Ştikurulmuş olduğu ilk yıllarda yapmış olduğu atılımlar ve yatırımlarla daha ilk yıllarda başlamak üzere sektörde kalıcı ve lider olmayı hedeflediğini hissettirmiştir.

Türkiyede hızla büyüyen üretim yanında ambalajlamayıda büyütmüş ve önemli bir duruma getirmiştir. Oluklu mukavva koli ofset kutu artık her üreticinin mutlaka kullanması gerektiği bir ürün haline gelmiştir.

Monart Ambalajolarak müşterilerimizin ürünlerine uygun kalitede ve ekonomik fiyatlarımız yanı sıra vermiş olduğumuz hızlı hizmetle güvenlerini kazanmış ve müşterilerimizin desteğini alarak makine parkurumuza artırmaya yönelik yatırımlara hız vermiş bulunmaktayız.

Yüksek kar gütmek yerine süreklilik ve kaliteli hizmet ilkesini benimseyenMonart ambalajbu ilkesini muhafaza etmekde kararlılığını sürdürmektedir.

İkitelli organize sanaii bölgesinde 2000 m2 de faliyet gösteren firmamız Flekso baskılı koli , köşebent ve ofset baskılı kutu üretiminin yanı sıra promosyon sektörü için ambalaj kolileri, kutuları ve oto güneşliği bir çok ürün üretmekte ve satışını gerçekleşitirmektedir.

Üretimimizde baskılı koli, baskısız koli, kutu, kesimli kutu, kumanya kolisi, erzak kolisi, profil kolisi, taşıma kolisi, arşiv kolisi gibi bir çok ürün imal edilmekte ve sizler için stoklarda tutulmaktadır.

Monart Ambalajolarak Profesyonel idari kadrosu ve üretim kadrosuyla ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretmek için sizleri beklemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini belirlenen şartlarda karşılayan, zamanı ve kaynakları doğru kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin artmasını sağlayan, yaptığımız sözleşmelerde yasalara uymayı, dürüstlük ve hakkaniyet ilkelerini ön planda tutan, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün daha çok çabalayan firma olmaktır.

Vizyonumuz

Monart ambalaj oluklu mukavva san. ltd.  şti. olarak hedeflerimiz;

Sektörde kaliteli üretim,  uygun fiyat, hızlı hizmet parolası ile hatırı sayılı bir firma konumunda olmak. İhtiyaç duyduğu kağıt ham maddesini kendi imkanları doğrultusunda üretmek ve ithal etmek olup, dört ve beş renk flekso makinaları yanı sıra ofset baskılı kutuların tüm baskı ve üretimlerini kendi tesislerini yaparak yurt dışı pazarına açılmaktır.Üretim Bandımızı Ziyaret Edin

TOP