ÜRÜNLER

GIDA AMBALAJLARI

PİZZA KUTUSU

PİZZA KUTUSU

 Pizza Kutusu, genellikle mikro (E Dalga) mukavvadan elde edilen kutu çeşididir.

 

 Pizza boyutuna göre ebatlandırılır ve üretiminde mukavva kesim kalıbı kullanılır.

 

 Pizza kutularında testliner, beyaz veya kraft kalite mukavva kullanılarak ofset, flekso baskılar tercih edilebilir.

 

 Baskı seçeneği ile firmanızın tanıtımını sağlayabilirsiniz.

 Pizza kutusu katlanmaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.

 

 

Pizza Kutusu Detay

Hazır gıda sektörünün dünyada ve ülkemizde en çok talep gören alanlarından bir tanesi olan, kültürümüze dışarıdan girmesine karşın pratik oluşu ve olağanüstü lezzeti ile hemen adapte olarak en çok tüketilen gıdalar içerisinde yerini alan Pizza sektörü, evlere servis yapılabilen özelliği ile de ayrıca tercih sebebi olmaktadır. Bunun yapılabilmesi için de mutlaka olması gereken hem soğumadan taşınabilmesi hem de hijyenik bir biçimde saklanmasını kolaylaştıran Pizza Kutusu Çeşitleri, firmamız tarafından çeşitli boyut ve kalitede üretimi gerçekleştirilmektedir.

Firmaların isim ve amblemlerinin baskısının yapılarak etkili de bir reklam potansiyeline sahip olan bu ambalaj çeşidi, kullanım sonrasında kolayca geri dönüşüme kazandırılabilen, çevre ve insan sağlığına zarar vermeden atıklara karışan Pizza Kutusu Modelleri, içerisine koyulacak gıdanın boyutlarına göre de çeşitli ebatlarda imal edilerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ebat ve üzerine yapılacak baskıya karar verildikten sonra belirlenen süre içerisinde imal edilerek pizzacıların emrine sunulan bu ürünler yüklendiği misyona göre son derece ekonomik fiyatları ve türlü avantajları ile öneli bir kategori oluşturmaktadır.

Sektöründe son derece eski ve köklü bir kuruluş olan zamanında ürün teslimi, birinci sınıf kalitesi, Avrupa standartlarındaki tasarımları ile tercih önceliği oluşturan firmamız, Pizza Kutusu İmalatçıları içerisinde tüm bu üstün vasıfları ve Pizza Kutusu Fiyatları ile büyük ayrıcalık yaratmaktadır.


PİDE KUTUSU
TOP