ÜRÜNLER

GIDA AMBALAJLARI

PİDE KUTUSU

PİDE KUTUSU

 Pide kutusu genellikle mikro ( E dalga) mukavvadan üretilmekle birlikte müşterinin tercihine göre C ve B dalga mukavvadan da üretilebilir.

 

 Üretiminde mukavva kesim kalıbı kullanılır.

 

 Özellikle dışarıya servis yapan kebap, lahmacun gibi firmaların kullandığı kutu çeşididir.

 

 Pide kutuları maaliyeti, kullanılan kağıt kalitesi, baskı türü ve sipariş edilen miktara göre değişmektedir.

 Pide kutusu katlanmaya hazır tabakalar halinde teslim edilir.

 

 

Pide Kutusu Detay

Türk mutfağının ve damak tadının vazgeçilmez temel taşlarından bir tanesi olan, geçmişten günümüze hazır gıda sektörünün başta gelen unsurları arasında yer alan pide çeşitleri, ülkemizin her bölgesinde yapılan ve fast food beslenme kültürünün ortaya çıkması ile birlikte evler servis özelliği de kazanan hızlı yemek seçeneğidir. Soğumadan, tadını kaybetmeden, dış faktörlerden etkilenmeden hijyenik ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi için elzem gereçlerden bir tanesi haline gelen ve tıpkı pizzada olduğu gibi sağlıklı ve pratik bir şekilde transferini sağlayan Pide Kutusu Çeşitleri, içerisine koyulacak pidenin boyutlarına göre çok farklı ebatlarda imal edilmekte, sorunsuz kullanım için tüketicilerin emrine tarafımızdan sunulmaktadır.

Oluklu kartondan imal edilen, üzerine üretici firmamın logo yada ismi basılarak tanıtım ve reklamını yapan bin unsur haline de gelen Pide Kutusu Modelleri, uzun süre ısısını koruyarak sunulacağı adrese gidinceye kadar ki geçen sürede soğumamasını, toz, mikrop, bakteri gibi olumsuzluklarla temas etmeden tüketicisine ulaşmasını saplayan önemli bir ambalaj tekniğidir. Pide Kutusu İmalatçıları içerisinde ürün kalitesi ve hizmet koşulları ile lider isimler arasında yer alan firmamız, Pide Kutusu Fiyatları ile de farkını ortaya koymakta, alanının en ekonomik ve cazip koşullar içeren ürünlerini müşterilerine tedarik etmektedir.

LAHMACUN KUTUSU
PİZZA KUTUSU
TOP