Kolici Ne Demek Monart Ambalaj / Ürünler / Kolici / Kolici Ne Demek
Kolici Ne Demek

Kolici Ne Demek

Günümüzde oluklu mukavva koli ve kutu üretimi yapan firmalara ortak verilen isim kolici olmuştur. Firmalar koli ihtiyacı olduğunda internete koli veya kolici gibi kelimeler yazarak bu ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmakta. İnternete olan bu rağbetten dolayı da bazı üretimi olmayan firmalarda buralarda reklam ve seo çalışmaları yaparak üretici bir firmaymış gibi kolici, oluklu mukavva koli, kesimli kutu, taşıma kolisi ve benzeri isimlerle arandığında ön sıralarda çıkmaktalar. İşini çok düzgün yapan firmalar olduğu gibi maalesef yanlış iş yapan meslektaşlarımızda olmakta bu konuda müşterilerin dikkat etmesi gerekmektedir.

 

Koli sektörü çok büyük yapıya sahiptir ama genel tanımlama kolici veya kutu cu denerek basitleştirilmiştir.

Kolici genel bir isim yerleşmiştir ama içeriğinde bir çok ürün barındırmaktadır. İkibin li yıllarda ambalaj daha da önem kazanmış herboy kutu ve koli üretimi artmıştır. Karon koli, kağıt koli diye isimlendirilmektedir.

Monart Ambalaj olarak içinde bulunduğumuz sektörün kalitesini yukarı çekme noktasında çalışmalarımızı sürdürmekte ve hak ettiği yere gelmesi içinde var gücümüzle uğraş vermekteyiz. Her ne kadar adımız kolici ve ya kutucu olarak rehberlerde kayıtlı ise de ciddi bir iş gücüne sahip modern makinalarla üretim yapan bir sektördür.

Kolici sektöründen baskılı, baskısız, kesimli, seperatör lü ve daha bir çok şekilde kutu ve koli üretimi yapan firmamız sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

 

Koliciler genelde belli bir sanayi sitesi veya belli bir bölgede bulunmamaktadırlar. Kolici olan firma sadece koli üretmemekte aynı zamanda kutu da üretmektedir hatta bazı müşteriler tarafından kutucu olarak da alınırlar.  Kutucu ve ya koliciler sonuçta aynı ürününü üreten firmalara verilen ortak bir isim olmuştur.

Herboy koli ve kutu üretiminizi en iyi kaliteyle en iyi fiyata yapmaya hazırız kolicilerden koli fiyatı almadan önce bizden fiyat almayı unutmayın.