Karton Köşe Koruyucu 40 mm Monart Ambalaj / Ürünler / Köşebent / Karton Köşe Koruyucu 40 mm
Karton Köşe Koruyucu 40 mm

Karton Köşe Koruyucu 40 mm, koli palet bazındaki ürünlerinizin zedelenmemesi için palet kenar kölerini destekleyici olarak köşebent imalatımız vardır. çapı 40 mm olup boyu 2 metre olan köşe koruyucularımız elimizde stoklu olup , diğer ölçüler misal çapı 50, 60, 70, 80 mm olan köşe koruyucuları müşterinin isteği doğrultusunda imal etmekteyiz

 

 
Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan, özellikle nakliye ve depolama işlemleri söz konusu olduğunda daha verimli bir ortam ve iş gücü sağlayan Köşebent seçenekleri, palet üzerinde taşınacak kolilerin, dağılmadan, yırtılıp patlamadan muntazam bir şekilde kaldırılıp indirilerek istenilen ortam ve koşullarda muhafazasına olanak sağlar. İsminden de anlaşılacağı üzere nakliye ve stok için kullanılan karton kolilerin köşelerine yerleştirilen bu sayede daha dayanıklı ve yüksek mukavemet gücüne sahip olmasını sağlayan köşebent çeşitleri, üst üste koyulan kolilerin birbirini ezmeden alandan tasarrufu elde edilmesinde etkili rol oynar.
 
Doğaya zarar vermeyen ve tamamen geri dönüşüme kazandırılabilir yapısı ile çevreci bir ürün olan köşebentler, günümüzün en vazgeçilmez ambalaj seçeneklerini oluşturan karton kutu ve kolilerin daha yüksek standart ve koşullarda kullanımına olanak sağlar. Evdeneve nakliyat, beyaz eşya, elektronik tüketim malları, gıda sektörü ve daha pek çok alanda kullanılan ve olmaması durumunda eksikliği yoğun derecede hissedilen bu ürünler, hem verimli bir nakliye hem de düzgün stoklamaya imkan tanıyan gücü ile alandan ve nakliye, depo masrafından büyük tasarruf sağlar.